Hakkımızda (About)

TV-LOGO-KARE-3TÜRKİYEVİDEOLARI.COM web sitesi

  • Türkiye’ile ilgili “müzik, tatil, spor, kültür ve komedi” videolarını olduğu kadar,
  • ülkemiz insanın izlemekten hoşlanacağı veya izlediği YABANCI VİDEOLARI da

yayınlamak üzere kurulmuştur.

Bu videolar genellikle gerek YOUTUBE, VIMEO, VIDEOSOFTURKEY gibi video sitelerinden embed yoluyla sitemizde gösterilmektedir. Ayrıca bazı videoar da bizzat kendi HOSTING olanaklarımız kullanılarak yayınlanmaktadır. Kendi hostingimiz kanalıyla yayınlanan videoları PC yani dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda izleyebilirsiniz.

Bu arada, arzu ettikleri takdirde ZİYARETÇİLERİMİZ YOUTUBE, VIMEO GİBİ SİTELERDEN EMBED YOLUYLA VİDEO YÜKLEYEBİLİRLER. Bu videolar editörün onayından geçtikten sonra yayınlanır.

Gayemiz, hoş,seviyeli, eğlendirici ve hatta eğitici bir video arşivi oluşturabilmektir. Bunun için yukarıda da belirttiğimiz üzere dünyadan müzik, spor, doğa vesaire gibi konularda ilginç, eğitici ve eğlendirici videoları da sitemizde bulunduracağız.

Olumlu tenkitleriniz bizim için kıymetli olacak ve elimizden geldiğince bunların gereğini yapmaya çalışacağız.

TÜRKİYEVİDEOLARI.COM Ekibi

ABOUT THIS WEBSITE

This VIDEO WEBSITE was established to show videos about Turkey  – as well as VIDEOS FROM THE WORLD – embedded from video portals such as YOUTUBE, VIMEO, DAILY MOTION etc.

Our visitors are welcome to upload videos they like (from Youtube and alike) and these videos will be shown on our webpage immediately upon approval. Moreover, we as the running team can (and do) upload our own videos on our own servers.

Our goal is to cover a wide range of categories as shown at the top of our home page and make life easy fro those who would need to find videos about Turkey, classified in certain categories – rather than become desperate trying to find “DECENT” videos about Turkey on YOUTUBE in specific.

We hope you enjoy our site and needless to say your positive comments are more than welcome at all times.

TURKIYEVIDEOLARI.COM Crew
(Videos of Turkey)

 

 
 

TwitterFacebook